ayik-site

Çocuğum Eşcinsel mi? - Richard Cohen

Eşcinsel Bireylere Anne Baba Olmak

Richard Cohen

 

KİTAPYURDU
 
AMAZON
 
BKM KİTAP

Bu kitabı paylaş:

Açıklama

Çocuğum Eşcinsel Mi? Eşcinsel Bireylere Anne Baba Olmak, eşcinsel bir yaşam sürdürmüş ve daha sonra heteroseksüel olmuş cinsel yönelim alanında uzman Richard Cohen tarafından yazıldı! Kendisi otuz sekiz yıldır güzel eşiyle evli ve üç yetişkin çocukları var. Bir psikoterapist olarak otuz yılı aşkın süredir eşcinsel çekime sahip sevdikleri olan yüzlerce ebeveyne, aile üyesine ve arkadaşlara yardım etti.

Bu çarpıcı çalışma, aile ve toplum içinde daha sevgi dolu ve yakın ilişkileri geliştirmek üzere on iki güçlü ilke öneriyor. Eşcinsel çekimi olan erkek ve kız çocuklarının heteroseksüel potansiyellerine yardımcı olan ebeveynlerin onarılmış ilişkilerine dair hikayelerini ve şahitliklerini dinleyeceksiniz bu kitapta.
Çocuğum Eşcinsel Mi? Eşcinsel Bireylere Anne Baba Olmak, istenmeyen eşcinsel çekim yaşayan veya eşcinsel bir yaşam sürdüren erkek ve kadınları nasıl seveceğini anlamak isteyen herkes için muhteşem bir hediye.

Richard Cohen, M.A., psikoterapist, eğitimci ve muhtelif kitapların yazarıdır. Cinsel Yönelim Terapisi alanında uzmandır ve dünya çapında yaklaşık altı bin terapist ve toplumsal kanaat önderine eğitim vermiştir. Eşcinsel bir yaşam sürdürmüş olan Cohen, eşcinselliğin nasıl hissettirdiğini yakından bilen birisidir. Hedeflerine ulaşmak için kendi iyileşme yolculuğunu sürdürmüştür. www.pathinfo.org sitesinin kurucusudur.

Ek bilgi

Yazar

Richard Cohen

Çeviren

Ebru Tat Sofi

Çıkış Tarihi

Eylül 2022

Sayfa Sayısı

232